Tablice reklamowe i szyldy Kraków

Tablice i szyldy standardowe jednostronne  i dwustronne. Jako podłoże stosowane mogą być tworzywa lekkie i ekonomiczne jak PCV spienione grubości od 1 do 10  mm jak i podłoża sztywne jak PCV warstwowe czy kompozytowe płyty aluminiowe typu dibond.

 • tablice z nadrukiem bezpośrednim na materiale
 • z grafiką drukowaną na folii samoprzylepnej naklejaną na podłoże

Spis treści - tablice i szyldy

Tablice na dibondzie

DIBOND to aluminiowa płyta kompozytowa. Może być oklejana grafiką drukowaną na folii naklejaną na podłoże jak również w technilogii UV bezpośrednio na materiale. Wytrzymały i sztywny materiał  zbudowany z dwóch aluminiowych okładzin oraz polietylenowego wypełnienia.

PCV

Płyta PCV z pewnością jest ekonomicznym, lekkim a zarazmem w miarę trwałym rozwiązaniem jako podłoże pod tablice i szyldy. Stosowana głównie do produkcji szyldów, tabliczek informacyjnych, plansz reklamowych lub wystawowych czy przy budowie stoisk targowych. Może także być zadrukowana bezpośrednio drukiem UV na materiale lub oklejana grafią na folii, wydruki magą dodatkowo zostać zabezpieczone laminatem stałym matowym lub błyszczącym.

Tablice w nieregularnym dowolnym kształcie

Oferujemy także tablice w dowolnym kształcie nieregularnym wykonywane na różnych podłożach. Tablice w kształcie nieregularnym mogą być na PCV, na pleksi białej lub przeźroczystej, na dibondzie w zależności od potrzeb i przeznaczenia. Tablice w dowolnym nieregularnym kształcie wyróżniają się tym, że bardziej przyciągają wzrok od zwykłych tablic, wyglądają bardziej prestiżowo i stanowią mocny element wizualny przy zachowaniu dobrego stosunku ceny do jakości ponieważ ich wykonanie nie jest aż tak skomplikowane jak by się mogło wydawać. Tablice w kształcie nieregularnym mogą być dobrym prezentem okolicznościowym, elementem dekoracyjnym sal konferencyjnych, dekoracją biura lub wolno stojącym elementem graficznym na stoisku targowym. Tablice w dowolnym kształcie nieregularnym wykonujemy techniką obróbki ploterem frezującym a także mamy możliwość obróbki laserem. Do każdej tablicy w kształcie nieregularnym poza zwykłymi otworami pod kołki rozporowe jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni system uchwytów montażowych pod potrzeby Klienta.

Tablice ozdobne premium

Tablice reklamowe Kraków - Coca ColaW naszej ofercie znajdziecie Państwo także tablice ekskluzywne i ozdobne wykonane bardziej złożonymi technikami i na bardziej prestiżowych materiałach, co zapewnia najwyższą estetykę oraz  efekty wizualne.  Połączenia różnych technologii wykonania oraz materiałowych pozwalają w zasadzie na nieograniczone możliwości wykonania czegoś wyjątkowego i  eleganckiego.

Do najpopularniejszych tablic premium należą tablice z literami wypukłymi oraz wypukłymi elementami graficznymi jak na przykład logo. Litery wycinane są laserowo z eleganckich ozdobnych materiałów typu pleksi różnych grubości oraz nanoszone na odpowiednie podłoże. Aby podkreślić efekt wizualny oraz dodatkowo wyeksponować tablicę można zastosować montaż na dystansach ozdobnych maskujących standardowe wkręty oraz dystansujących tablicę od ściany w celu podkreślenia efektu przestrzennego.

Do najpopularniejszych należą:

 1. Pleksi przezroczysta 5 mm

 • Płyta plexi przezroczysta 5 mm zadrukowana jednostronnie z jednokrotnym pokryciem podklejana folią białą matową
 • pleksi przezroczysta z grafiką ploterową
 • pleksi przezroczysta z drukiem UV i białym poddrukiem lub nadrukiem
 • tablice z pleksi przezroczystej podświetlane krawędziowo

Tablice grawerowane - tablice notarialne, tablice kancelaryjne

 • grawerowane w laminatach grawerskich imitujących metale szlachetne
 • grawerowane w stali nierdzewnej lub w mosiądzu
 • grawer w dibondzie
 • z literami wypukłymi ciętymi laserowo
 • z grafiką ploterową
Tablice spersonalizowane, tablice z wymienną grafiką
Wykonujemy różnego rodzaju tablice spersonalizowane służące do oznakowania różnych pomieszczeń lub elementów z zachowaniem danego stylu graficznego ale z inną treścią. Tablice spersonalizowane na oznakowanie pomieszczeń biurowych, regałów lub stanowisk. Oferujemy tablice spersonalizowane już na etapie produkcji a także z grafiką wymienną, którą w razie konieczności można zmienić nawet we własnym zakresie jak na przykład tablice z aktualnymi dyżurami lekarzy w placówkach medycznych.
Tabliczki ekspres
Ekonomiczne tablice i tabliczki z bardzo szybkim czasem realizacji na ekonomicznym podłożu.
 • Tablice parkingowe,
 • informacyjne,
 • tablice z numerem na dom
 • tablice z oznaczeniami technicznych urządzeń,
 • tablice covid 19 (tablice epidemiczne) z wszelkimi informacjami związanymi z obostrzeniami dotyczącymi epidemii,
 • regulaminuy i instrukcje BHP,
 • tablice w formie ekspozytorów dwustronnych.