Oferta PSP Studio

Szyldy i tablice reklamowe Kraków

Tablice i szyldy standardowe jednostronne i dwustronne. Jako podłoże stosowane mogą być tworzywa lekkie i ekonomiczne jak PCV spienione grubości od 1 do 10  mm jak i podłoża sztywne jak PCV warstwowe czy kompozytowe płyty aluminiowe typu dibond.

 • tablice z nadrukiem bezpośrednim na materiale
 • z grafiką drukowaną na folii samoprzylepnej naklejaną na podłoże

Spis treści - tablice reklamowe i szyldy Kraków

Tablice na dibondzie

DIBOND to aluminiowa płyta kompozytowa. Może być oklejana grafiką drukowaną na folii naklejaną na podłoże jak również w technilogii UV bezpośrednio na materiale. Wytrzymały i sztywny materiał  zbudowany z dwóch aluminiowych okładzin oraz polietylenowego wypełnienia.

PCV

Płyta PCV z pewnością jest ekonomicznym, lekkim a zarazmem w miarę trwałym rozwiązaniem jako podłoże pod tablice i szyldy. Stosowana głównie do produkcji szyldów, tabliczek informacyjnych, plansz reklamowych lub wystawowych czy przy budowie stoisk targowych. Może także być zadrukowana bezpośrednio drukiem UV na materiale lub oklejana grafią na folii, wydruki magą dodatkowo zostać zabezpieczone laminatem stałym matowym lub błyszczącym.

Szyldy i tablice reklamowe w nieregularnym dowolnym kształcie

Oferujemy także tablice w dowolnym kształcie nieregularnym wykonywane na różnych podłożach. Tablice w kształcie nieregularnym mogą być na PCV, na pleksi białej lub przeźroczystej, na dibondzie w zależności od potrzeb i przeznaczenia. Tablice w dowolnym nieregularnym kształcie wyróżniają się tym, że bardziej przyciągają wzrok od zwykłych tablic, wyglądają bardziej prestiżowo i stanowią mocny element wizualny przy zachowaniu dobrego stosunku ceny do jakości ponieważ ich wykonanie nie jest aż tak skomplikowane jak by się mogło wydawać. Tablice w kształcie nieregularnym mogą być dobrym prezentem okolicznościowym, elementem dekoracyjnym sal konferencyjnych, dekoracją biura lub wolno stojącym elementem graficznym na stoisku targowym. Tablice w dowolnym kształcie nieregularnym wykonujemy techniką obróbki ploterem frezującym a także mamy możliwość obróbki laserem. Do każdej tablicy w kształcie nieregularnym poza zwykłymi otworami pod kołki rozporowe jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni system uchwytów montażowych pod potrzeby Klienta.

Tablice ozdobne premium

Tablice reklamowe Kraków - Coca ColaW naszej ofercie znajdziecie Państwo także tablice ekskluzywne i ozdobne wykonane bardziej złożonymi technikami i na bardziej prestiżowych materiałach, co zapewnia najwyższą estetykę oraz  efekty wizualne.  Połączenia różnych technologii wykonania oraz materiałowych pozwalają w zasadzie na nieograniczone możliwości wykonania czegoś wyjątkowego i  eleganckiego.

Do najpopularniejszych tablic premium należą tablice z literami wypukłymi oraz wypukłymi elementami graficznymi jak na przykład logo. Litery wycinane są laserowo z eleganckich ozdobnych materiałów typu pleksi różnych grubości oraz nanoszone na odpowiednie podłoże. Aby podkreślić efekt wizualny oraz dodatkowo wyeksponować tablicę można zastosować montaż na dystansach ozdobnych maskujących standardowe wkręty oraz dystansujących tablicę od ściany w celu podkreślenia efektu przestrzennego.

Do najpopularniejszych należą:

 1. Pleksi przezroczysta 5 mm

 • Płyta plexi przezroczysta 5 mm zadrukowana jednostronnie z jednokrotnym pokryciem podklejana folią białą matową
 • pleksi przezroczysta z grafiką ploterową
 • pleksi przezroczysta z drukiem UV i białym poddrukiem lub nadrukiem
 • tablice z pleksi przezroczystej podświetlane krawędziowo

Tablice i szyldy grawerowane - tablice notarialne, tablice kancelaryjne

 • grawerowane w laminatach grawerskich imitujących metale szlachetne
 • grawerowane w stali nierdzewnej lub w mosiądzu
 • grawer w dibondzie
 • z literami wypukłymi ciętymi laserowo
 • z grafiką ploterową

Tablice spersonalizowane, tablice z wymienną grafiką

Wykonujemy różnego rodzaju tablice spersonalizowane służące do oznakowania różnych pomieszczeń lub elementów z zachowaniem danego stylu graficznego ale z inną treścią. Tablice spersonalizowane na oznakowanie pomieszczeń biurowych, regałów lub stanowisk. Oferujemy tablice spersonalizowane już na etapie produkcji a także z grafiką wymienną, którą w razie konieczności można zmienić nawet we własnym zakresie jak na przykład tablice z aktualnymi dyżurami lekarzy w placówkach medycznych.

Spersonalizowane szyldy i tablice wieloelementowe

Częstym tematem z jakim zwracają się do nas Klienci, zwłaszcza zarządcy nieruchomości z wieloma lokalami użytkowymi pod jednym adresem lub właściciele kancelarii gdzie funkcjonuje kilka podmiotów albo gabinety lekarskie są tablice wieloelementowe ze spersonalizowaną grafiką z możliwością modyfikacji treści w miarę zmieniających się potrzeb. Dzięki dużemu wyborowi materiałów oraz technik ich obróbki oferujemy wykonanie bardzo estetycznych tablic wieloelementowych, które dają możliwość łatwej zmiany treści lub wybranych segmentów w całości bez konieczności wykonywania nowego szyldu kiedy zachodzi potrzeba częściowej zmiany treści.

Tablice mogą być zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, wykonane z bardzo wytrzymałych a jednocześnie estetycznych materiałów typu dibond, pleksi lub laminat grawerski. Montaż poszczególnych segmentów na łatwo odkręcanych dystansach ozdobnych sprawia, że wymiana elementu lub treści na nim jest szybka i ekonomiczna.

Tabliczki ekspres

Ekonomiczne tablice i tabliczki z bardzo szybkim czasem realizacji na ekonomicznym podłożu.

 • Tablice parkingowe,
 • informacyjne,
 • tablice z numerem na dom
 • tablice z oznaczeniami technicznych urządzeń,
 • tablice covid 19 (tablice epidemiczne) z wszelkimi informacjami związanymi z obostrzeniami dotyczącymi epidemii,
 • regulaminuy i instrukcje BHP,
 • tablice w formie ekspozytorów dwustronnych.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie tablic reklamowych i szyldów - FAQ

Z uwagi na fakt, że tablice Kraków oraz szyldy Kraków wykonać można na wiele sposobów różnymi technikami oraz łącząc ze sobą zarówno materiały i techniki nie da się określić ogólnego stałego cennika szyldów, każdorazowo jest to wycenianie wedle wymagań Klienta. Ze względu na różnorodność technik wykonania, samych materiałów oraz przeznaczenia szyldów można podzielić na szyldy ekonomiczne na najtańszych podłożach jak PCV spienione oraz szyldy bardziej ekskluzywne na materiałach typu pleksi lub dibond. Ceny szyldów i tablic ekonomicznych czyli z grafiką drukowaną na folii naklejanej na podłoże z PCV różnych grubości można przyjąć od 80 do 160 zł netto/m2 natomiast ceny szyldów na eleganckich i trwałych podłożach z analogiczną grafiką od 180 do 230 zł netto/m2. Ceny zależą przede wszystkim od wielkości, rozkroju materiału, stosowanych lub zabezpieczeń wydruku.

Szyldy oraz tablice wykonujemy na różnych podłożach w zależności od przeznaczenia oraz oczekiwanej trwałości. Szyldy najbardziej ekonomiczne, mniejsze i czysto informacyjne takie jak tablice parkingowe, oznakowania stanowisk wewnątrz pomieszczeń, czy tabliczki z godzinami otwarcia lokalu wystarczy wykonać na podłożu z PCV, szczególnie kiedy ich przeznaczenie jest do ekspozycji wewnętrznej. Szyldy z logiem czy nazwą firmy montowane na elewacjach zdecydowanie lepiej wykonać na podłożach trwałych – najodpowiedniejszym rozwiązaniem w tym przypadku jest diond (kompozytowa płyta aluminiowa o warstwowej budowie) ponieważ jest to materiał o wysokiej sztywności i wytrzymałości a zarazem stosunkowo lekki i łatwy w obróbce.

Nie ma ściśle określonego czasu realizacji, zwykle określamy go przy konkretnym zamówieniu. Jest on zależny od wielu czynników jak dobór materiału na podłoże, technikę wykonania, wielkość oraz ilości. Mamy w swojej ofercie szyldy oraz tablice ekspres, które możemy wykonać w zasadzie od ręki w tym samym dniu roboczym a na bardziej skomplikowane realizacje trzeba poczekać, co zawsze określamy przy wycenie zamówienia.

Tak, jest możliwość dokonania montażu szyldów z naszej strony, jednak jest to usługa dodatkowo płatna i podlegająca odrębnej wycenie na podstawie omówienia wszystkich istotnych informacji odnośnie miejsca montażu (wysokość, lokalizacja, typ elewacji, zgody administracyjne itp).

Jak najbardziej. Niestandardowe realizacje tablic to jeden z naszych ulubionych tematów. Wykonujemy tablice i szyldy w kształtach nieregularnych, tablice i szyldy podświetlane od tyłu, szyldy podświetlane krawędziowo, szyldy z literami wypukłymi oraz wklęsłymi, szyldy i tablice z wymienną grafiką.

W zależności od rodzaju oraz przeznaczenia a przede wszystkim od zastosowanych materiałów udzielamy gwarancji trwałości od roku do 3 lat.