Oferta PSP Studio

Nadruki na odzieży Kraków

Czym jest nadruk na odzieży i dlaczego warto inwestować w ten rodzaj reklamy?

Nadruki na odzieży KrakówNadruki na odzieży są bardzo popularną formą promowania siebie lub swojej firmy czy marki, ponieważ oznakowaną odzież noszą na co dzień czy też w trakcie pracy ludzie którzy poruszają się i działają pośród innych ludzi przez co logo na piersi lub na plecach jest widoczne i przyciąga uwagę wielu osób. W obecnych czasach chyba nie ma placu budowy, na którym pracowali by robotnicy bez oznakowanych ubrań roboczych lub kasków. Inwestując w nadruki na odzieży bhp sprawiamy, że nasza logo jest widoczne na pierwszy rzut oka i staje się coraz bardziej rozpoznawalne.

Naszym atutem są bardzo trwałe i wysokiej jakości nadruki na odzieży, szczególnie roboczej i BHP ale nie tylko. Wykonujemy także nadruki na koszulkach, nadruki na T-shirtach  lub koszulkach polo.

Jaki rodzaj nadruku na odzieży jest najbardziej trwały i dlaczego?

Zdania w tym temacie są podzielone, jednak z naszego doświadczenia wiemy, że najtrwalsze nadruki na odzieży Kraków wykonywane są techniką sitodruku, na której w głównej mierze się opieramy.  Farba sitowa wnika głęboko w włókna materiału co sprawia, że jest on bardzo odporny na wszelkie mechaniczne uszkodzenia, elastyczny i dobrze się prezentuje nawet po wielu praniach. Metodą sitodruku wykonujemy 100% nadruków na odzieży BHP, ponieważ noszą ją pracownicy przeważnie w trudnych warunkach a ubrania robocze szybko się brudzą i muszą być regularnie prane i konserwowane.

Rodzaje nadruków na odzieży

W obecnych czasach technik nadruków na odzieży jest wiele, ale ciągle najtrwalszą i najbardziej niezawodną metodą jest sitodruk. Tą techniką wykonujemy zdecydowaną większość naszych nadruków. Zaletami tej metody są bez wątpienia trwałość i jakość wykonania natomiast jeśli chodzi o wady jest jedna – to metoda jest nieekonomiczna w przypadku pojedynczych realizacji lub bardzo małej ilości i przy więcej niż 1 kolorze lub miejscu znakowania.

W przypadku realizacji jednostkowych gdy mamy do czynienia na przykład z upominkowym T-shirtem wykonujemy termosublimację kolorowych folii wgrzewnych w przypadku jednego lub 2 kolorów jak również nanoszenie grafiki typu full color z wykorzystaniem zadrukowanych folii termosublimacyjnych.

Wielokolorowe nadruki na odzieży

Wielokolorowe nadruki na odzieży BHP w Krakowie

Metodą sitodruku, a więc najbardziej trwałej techniki nadruków na odzieży możemy wykonać wielokolorowe znakowania.

Mamy możliwość wykonania nadruków na odzieży do 5 kolorów w jednym miejscu na ścisłe pasowanie. Wielokolorowe nadruki na odzieży Kraków z pewnością są elementem reklamowym znacznie bardziej przyciągającym wzrok niż najpopularniejsze jednokolorowe. Ponadto wiele firm posiada logotypy w więcej niż jednym kolorze, dlatego oferujemy możliwość wielokolorowego nadruku zarówno na odzieży bhp jak i zwykłej codziennego użytku.

Na jakim materiale odzieży można wykonać nadruk?

Technika sitodruku, na której się skupiamy najbardziej lubi materiały zbite o małych odstępach między włóknami. Ta technika zalecana jest do wszelkich t-shirtów, kamizelek odblaskowych, spodni roboczych lub kurtek. Nie zaleca się wykonywać nadruków tą metodą na materiałach typu polar ponieważ nadruk wychodzi nieestetycznie i szybko się niszczy. W przypadku kamizelek odblaskowych nie zadrukowujemy tak zwanych „siateczkowych”, których włókna materiału są bardzo od siebie oddalone co powoduje rozlewanie się farby a ze względu na ich grubość ryzyko uszkodzenia podczas procesu suszenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • nadruki na kamizelkach odblaskowych
  • nadruki na kurtkach ochronnych
  • nadruki na spodniach roboczych
  • nadruki na koszulkach, T-shirtach
  • nadruki na kaskach

Mamy także możliwość wykonania kolorowego haftu komputerowego i wielokolorowego kolorowego sitodruku.
Nie odmawiamy realizacji niskonakładowych.
Dysponujemy pracownią w Krakowie z której można odebrać zamówienia, dostarczyć własną odzież ale realizujemy zamówienia dla Klientów z całego kraju wysyłając je za pośrednictwem firm kurierskich.

Kraków - nadruki na odzieży BHP

Najczęściej zadawane pytania odnośnie nadruków na odzieży - FAQ

Czas realizacji uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim od ilości samej odzieży, ilości kolorów nadruku, ilości miejsc nadruku ale także od czasu potrzebnego na samo sprowadzenie konkretnej odzieży od hurtowni lub producentów w przypadku kompleksowego zamówienia u nas oraz aktualnego obłożenia skolejkowanymi tematami. Czas realizacji można zatem przyjąć bardzo ogólnie od 7 o nawet 21 dni roboczych.

W przypadku każdego znakowania zarówno sitodruku jak i termosublimacji warto przestrzegać, aby nie „gotować” odzieży. Pranie maksymalnie powinno odbywać się w około 50 stopniach. Unikać należy też czyszczenia chemicznego.

Różnica jest zasadnicza. Nadruk czy to techniką sitową czy sublimacyjną jest elektronicznym obrazem naniesionym na odzież za pośrednictwem pigmentu natomiast haft komputerowy odbywa się w specjalistycznej szwalni, gdzie z każdy kolor odpowiada konkretna nić haftująca według programu obraz, wszywając go w znakowany materiał.

Tak, technika termosublimacji pozwala nam na wykonanie indywidualnych grafik typu full color na koszulkach i T-shirtach.

Druk naklejek Kraków – Spójrz na Ofertę!

POWRÓT DO OFERTY