Oferta PSP Studio

Nadruki na kaskach

Nadruki na kaskach ochronnych

Od lat specjalizujemy się w dziedzinie nadruki na kaskach ochronnych.

Oferujemy nadruki na kaskach:

  • techniką nadruku bezpośredniego – tampon druk
  • techniką wykonania elementów ciętych z kolorowych folii ploterowych
  • naklejki wodne typu kalkomania
  • naklejki full color na folii monomerycznej lub przezroczystej
  • naklejki full color nacinane po obrysie
  • personalizację kasków, nadruki spersonalizowane

Nadruki na kaskach - KrakówJako jedna z niewielu firm oferujemy nadruki na kaskach techniką nadruku bezpośredniego. Z racji stopnia skomplikowania tematu oraz ograniczeń technologicznych samej metody nadruku (tampon druk) nie wszystkie grafiki lub logotypy mogą zostać naniesione tą metodą jednak do każdego zadania podchodzimy indywidualnie służąc obszernymi informacjami dotyczącymi ograniczeń i możliwości jakie niosą za sobą nadruki na kaskach i dokładamy wszelkich starań aby każde zlecenie udało się zrealizować zadowalając Klienta.

Nadruki na kaskach wyceniane są każdorazowo indywidualnie, ponieważ każdy temat jest inny i nie ma złotego środka aby opracować dla Nadruki na kaskach w KrakowiePaństwa ogólny cennik nadruków ale na wszystkie zapytania odpowiadamy możliwie szybko, starając się najbardziej szczegółowo poinformować Klientów o tym, z czego trzeba sobie zdawać sprawę zlecając nadruki na kaskach. Kiedy nie jest możliwy nadruk bezpośredni wykonujemy trwałe i estetyczne znakowania za pomocą folii ploterowych w różnych kolorach, którą za pośrednictwem folii transferowej nanosimy na kask. Dokładnie tą samą metodą, którą wykonuje się napisy na pojazdy tylko w odpowiednio mniejszej skali. Wygląda to jak nadruk, ponieważ nanoszone elementy nie mają żadnego białego ani przezroczystego tła. Stosujemy folie długookresowe folie samochodowe dzięki czemu znakowania cechują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne a w razie ich zaistnienia znakowanie takie może ulec wymianie na nowe.

Nadruki na kaskach ochronnych - KrakówNadruki na kaskach to proces trudny i skomplikowany, wymagający przemyślenia, ustalenia niezbędnych kompromisów jeśli zachodzi taka potrzeba, doboru odpowiedniego modelu kasku oraz tworzywa, z jakiego jest wykonany, jak i samej precyzji wykonania finalnego nadruku. W przypadku nakładów małych (do 10 sztuk) lub ilości jednostkowych nadruk bezpośredni na kaskach może wydawać się nieekonomiczny, jednak w miarę możliwości przerobowych nie wykluczamy niskonakładowych realizacji techniką nadruku bezpośredniego szczególnie w przypadkach kiedy konieczne jest wykonanie próby przed większym nakładem lub nadruk na kaskach bezpośredni jest warunkiem koniecznym określonym w zleceniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo także indywidualne znakowania jednostkowe kiedy potrzebny jest na przykład prezent okolicznościowy dla kierownika budowy, dyrektora zakładu lub majstra tudzież Państwa znajomy właśnie obronił tytuł inżyniera. Opracowaliśmy technikę nanoszenia wodnych naklejek dekoracyjnych, które dają możliwość estetycznego oznakowania pojedynczego kasku dowolnym, indywidualnym projektem graficznym.Nadruki na kaskach - PSP Studio Kraków

Nasze znakowania oraz nadruki na kaskach są bardzo trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych i doskonale spełniają swoją funkcję promując Państwa firmę. Cieszymy się zaufaniem wielu firm z branży budowlanej i przemysłowej. Wykonujemy nadruki zarówno na kaskach zakupionych u nas jak i na powierzonych dla Klientów z całego kraju.

Na stronie kategorii możesz zapoznać się także z naszą ofertą na druk naklejek w Krakowie.