Oferta PSP Studio

Druk wizytówek Kraków

Czym jest wizytówka?

Niepozorny prostokątny kartonik a zadrukowany odpowiednią treścią staje się tradycyjnym i niezawodnym narzędziem reklamowym, towarzyszącym nawiązywaniu kontaktów biznesowych ale może spełniać jednocześnie funkcje reklamowe.

Rodzaje wizytówek

Wizytówki kreda standard

Wizytówki standard - druk w Krakowie

Najtańsze i najpopularniejsze wizytówki drukowane w niskich i wysokich nakładach w druku cyfrowym lub offsetowym na papierze o gramaturze od 250 do 350 g. bez zabezpieczeń i uszlachetnień . Mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne.

Wizytówki foliowane

Trochę droższe rozwiązanie jednakże jakością i trwałością znacznie przewyższa wizytówki standardowe ponieważ wydruk jest zabezpieczony uszlachetnieniem w postaci folii. Do wyboru mamy folię standard błysk, mat lub bardzo ekskluzywną i miłą w dotyku folię soft touch. Jeśli komuś zależy na maksymalnej trwałości w naszej ofercie znajdzie także wizytówki laminowane tradycyjnym laminatorem na gorąco.

Druk wizytówek foliowanych - Kraków

Wizytówki lakierowane z lakierem UV wybiórczym

Druk wizytówek lakierowanych - PSP Studio

Bardzo ekskluzywna forma wizytówki z uszlachetnieniem w postaci selektywnego lakierowania błyszczącym lakierem wybranego dowolnego elementu, który mocno odróżnia się od pozostałej matowej powierzchni wizytówki czyniąc go bardziej rzucającym się w oczy.

Wizytówki tłoczone

Analogicznie jak lakierowanie wybiórcze, uszlachetnienie druku wizytówek polegające na wtłoczeniu lub wytłoczeniu wybranego elementu wizytówki. Może to być logo lub Imię i nazwisko, co sprawia, że wizytówka staje się inna niż wszystkie i robi znacznie większe wrażenie na osobie, której ją wręczamy.

Wizytówki tłoczone - krakowski druk wizytówek

Wizytówki na papierach ozdobnych

Druk wizytówki na papierach ozdobnych Kraków

Pozornie standardowe wizytówki w druku cyfrowym a jednak szeroka gama papierów ozdobnych dostępnych na rynku sprawia, że wizytówka się wyróżnia sposobem wykonania i ogólną wysoką jakością.

Wizytówki z zaokrąglonymi rogami

W zasadzie każdej wizytówce można nadać charakteru oraz wbrew pozorom niewielkim zabiegiem przedłużyć jej żywotność decydując się na zaokrąglenie narożników. Nie dość, że wizytówka wygląda inaczej niż zwykła – dodatkowo zmniejszamy ryzyko jej uszkodzenia przypadkowego w postaci zagięcia czy złamanie na którymś z narożników :).

Druk wizytówek z zaokrąglonymi rogami

Druk wizytówek Kraków EKSPRES – odbierz swoje wizytówki nawet tego samego dnia!

Jedziesz na targi i zapomniałeś wizytówek? Masz ważne spotkanie a ostatnia wizytówka jaka Ci została jest tak mocno zużyta, że nie nadaje się już żeby ją wręczyć? Dobrze trafiasz! wychodząc naprzeciw częstym potrzebom naszych Klientów wprowadzamy do oferty realizację nisko i średnio nakładowych zamówień w trybie expres z możliwością realizacji i odbioru zamówienia jeszcze tego samego dnia. Posiadasz projekt – możesz wysłać go nam na maila a my wydrukujemy od ręki lub w kilka godzin w zależności od nakładu i stopnia skomplikowania obróbki po druku.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie druku wizytówek - FAQ

W druku cyfrowym jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w ilości od 20 sztuk.

W zależności od rodzaju papieru, ilości oraz uszlachetnień nasze terminy realizacji są od tego samego dnia roboczego w usłudze ekspres do około 7 dni roboczych.

Oczywiście! Bardzo często Nasi klienci tworzą własne indywidualne projekty a nie mają możliwości ich wydrukowania we własnym zakresie. Wysyłasz projekt na nasz adres e-mail, określasz papier i nakład, my realizujemy a Ty odbierasz.

Znów pytanie na które jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ ceny zależą od wielu czynników takich jak po pierwsze rodzaj, ilość, sposób uszlachetnień. Można przyjąć że w standardzie ceny zaczynają się od 39,00 zł netto/100 sztuk.

Druk plakatów Kraków – Zerknij na Ofertę!