Oferta PSP Studio

Banery Kraków i siatki MESH

Baner powlekany 510g

Baner powlekany 510 g aktualnie najlepszej  jakości  i najpopularniejszy baner stosowany w reklamie zewnętrznej. Baner ten jest  powleczony, co zapewnia najlepszą trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne. Baner jest elastyczny o właściwościach zbliżonych  plandeki, ale jednocześnie  lżejszy i bardziej i bardziej podatny na zwijanie/rozciąganie. Baner ten ma zastosowanie przy długoterminowych ekspozycjach zewnętrznych.

Baner laminowany 440g

Najpopularniejszy baner  do średnio i  krótkoterminowej ekspozycji zewnętrznej. Świetnie nadaje się do wydruków w wysokiej rozdzielczości o małych i średnich rozmiarach. Materiał lekki pozwalający na różne sposoby montażu oraz obróbki i wykończeń. Baner jest dedykowany do wnętrz lub miejsc mniej narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

Banery specjalnego zastosowania:

Baner w Krakowie - druk wielkoformatowy A0
Baner Kraków - przychodnia

Banery Kraków - oczkowane

Banery Kraków to oferta na banery oczkowane zarówno na terenie Krakowa i nie tylko.
 
Oferujemy wykonanie reklamy zewnętrznej w bardzo popularnej formie jaką są banery oczkowane. Ich zaleta jest nie tylko niska cena, ale także duże możliwości montażu oraz łatwość montażu w różnych miejscach. Wykonujemy je na materiałach standardowych oraz powlekanych oraz siatkach mesh w szerokim zakresie rozdzielczości dobieranych w zależności od formatu. Standardowe i niestandardowe wykończenia jak zgrzewanie, oczkowanie czy zszywanie brytów oraz zabezpieczania w postaci laminowania. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz dobre ceny.

Banery reklamowe Kraków - rodzaje

Banery standard

Baner typu standard to rodzaj materiału, który powstaje w następujący sposób: włókna materiału zostają ułożone w siatką, którą następnie zostaje pokryta laminowana folią PCV. W bardzo zbliżony sposób laminuje się niektóre dokumenty. Banery typu standard naczęściej występują w różnych gramaturach. Banery laminowane standard posiadają zgrzane krawędzi, a brzegi częstą są zaoczkowane. Zaoczkowanie brzegów/krawędzi umożliwia zamocowanie baneru za pomocą plastikowych opasek zaciskowych, gum lub drutu. Niektóre banery reklamowe wykańcza się tunelami zamiast popularnych oczek. W przypadku tuneli można wsunąć w nie drzewce lub aluminiowe rurki.

Banery powlekane premium

Banery powlekane premium powstają przez zanurzenie siatki wykonanej z włókien poliestrowych w płynnym PCV. W odróżnieniu od banneru laminowanego, baner wykonany tą metodą jest giętki i elastyczny. Baner powlekany premium posiada więcej włókien, które są ściślej ułożone, co sprawia, że jest on bardziej wytrzymały od zwykłego banera laminowanego. Baner powlekany podobnie jak jego laminowany odpowiednik posiada zgrzane wykończenia, a krawędzi są zaoczkowane.

Baner odblaskowy

 Baner na materiale o właściwościach odblaskowych. Im bardziej zadrukowana powierzchnia tym właściwości odblaskowe są mniejsze. Dedykowany przede wszystkim do druku solventowego. Wykańczany jak banery standardowe do mocowania i montażu w identyczny sposób.

Baner blackout

Baner z czarną  poliestrową wkładką, nie przepuszcający światła. Odporny na rozciąganie, targanie i rozwarstwienia.

Baner rollup

  Baner rollup  ma zastosowanie w stojakach typu Roll up,  jako reklama wisząca np. w witrynach sklepowych. Materiał umożliwia zadruk w najwyższej rozdzielczości. Nie przepuszcza światła, przez co reklama na nim jest wyraźna nawet kiedy od tyłu pada niepożądane źródło światła.

Baner backlight

Wysokiej jakości  baner przepuszczający światło. Ma zastosowanie w przypadku  kasetonów świetlnych, pylonów witryn przystankowych.
Dwustronne:

  • baner powlekany 510g
  • blackout dwustronny
  • laminowany 440g dwustronny

Najczęściej zadawane pytania odnośnie banerów reklamowych - FAQ

Czas realizacji banerów to średnio 3-5 dni roboczych, jednak uzależniony jest od ilości oraz łącznego metrażu i może ulec zmianie.

Cena banera o powierzchni do 1 m2 to 40,00 zł + vat, cena banera o powierzchni do 3 m2 to 30,00 zł +vat/m2 natomiast przy powierzchni powyżej 3 m2 koszt wynosi 29,00 zł +vat/m2. Powierzchnie łączne powyżej 20 m2 kalkulowane indywidualnie.

Tak, wszystkie banery standardowo wykańczane są zgrzewaniem krawędzi oraz oczkami aluminiowymi w odstępach co 50 cm. Gęstość oczkowania oraz sposób wykończenia można modyfikować dowolnie na życzenie Klienta.

Nie ma ściśle określonych standardowych wymiarów, wymiary są całkowicie dowolne pod potrzeby Klienta. Należy jednak pamiętać, że w formie jednoelementowej maksymalna szerokość banera to 300 cm, banery szersze muszą być drukowane z brytów a następnie łączone w całość.

Siatki MESH

Baner wielkoformatowy  przeznaczony do dużych powierzchni reklam. Dzięki perforowanej budowie  przepuszcza powietrze (do 30 %), zapobiegając tworzeniu  dużych oporów powietrza, który jest najczęstszą przyczyną uszkodzeń banerów standardowych. Materiał lekki, zalecany  w miejscach narażonych na silne działanie wiatru, posiada wszystkie niezbędne atesty w branży budowlanej. Zadruk techniką UV zapewnia długą trwałość i żywotność kolorów.

Siatki Mesh z przeplotem

Siatki Mesh są wykonywane z włókien poliestrowych, które zostały powlekane PCV, ale w tak luźny sposób, że cała struktura materiału przywodzi na myśl gęstą siatkę. Na siatce typu mesh możemy wykonywać druk metodą solventową z doskonałym odwzorowaniem obrazu. W przypadku siatki mesh należy jednak pamiętać, że rozdzielczość, a także nasycenie barw wydruku jest mniejsze jak w przypadku tradycyjnego banera reklamowego.

Oklejanie witryn Kraków – zerknij również nasza naszą kompletną ofertę i aktualny cennik.