Druk naklejek Kraków

Folia monomeryczna standard mat/błysk

Najpopularniejsza i najtańsza folia samoprzylepna stosowana do powierzchni płaskich błyszcząca, matowa lub przeźroczysta. Ma zastosowanie przede wszystkim w przypadku tablic reklamowych, witryn, płaskich elementów na samochodach. Z dodatkowym laminatem staje się odporna na działanie deszczu, czy promieni słonecznych a zabezpieczona laminatem pozwala na bezszkodowe usuwanie wszelkich zabrudzeń nawet przy użyciu środków typu benzyna czy denaturat.

Folia przeźroczysta

Folia odblaskowa cięta ploterowo bez zadruku

Folia standard cięta bez ploterowo bez zadruku

Jest to samoprzylepna folia bez zadruku dostępna w różnych kolorach z powierzchnią błyszczącą, lub matową. Stosowana jest głównie do reklamy zewnętrznej, dekoracji lub grafiki samochodowej. Wykorzystywana jest przy aplikacjach odbijających światło. Nadaje się na płaszczyzny płaskie lub o lekkich nierównościach.

Folia dekoracyjna (folia mleczna) typu szkło szronione/mrożone/piaskowane

Folia OWV

Polimerowa folia perforowana . Dzięki swojej budowie, po naklejeniu na szkło lub inny materiał przeźroczysty zapewnia efekt przezierności od wewnątrz przy jednoczesnej czytelności reklamy od zewnątrz. Wykorzystywana jest głównie do wyklejania witryn sklepowych oraz szyb pojazdów.

UWAGA! Folia działa jak lustro weneckie – odbija światło od tej strony, od której pada jego większe natężenie. W przypadku witryn sklepowych za dnia grafika jest bardzo widoczna i nie widać co dzieje się w środku, natomiast po zmroku przy zapalonych światłach wewnątrz pomieszczenia grafika staje się mniej czytelna, w skrajnych przypadkach w zależności od siły oświetlenia wręcz niewidoczna a wszystko co wewnątrz pomieszczenia staje się całkowicie widoczne.

Folia polimerowa długookresowa

Folia samoprzylepna dostosowana o powierzchni płaskich oraz małych i średnich nierówności. Posiada tzw. pamięć kształtu, po naciągnięciu lub odkształceniu powrócić do formy pierwotnej. Mocna i odporna na warunki atmosferyczne, dodatkowo zalaminowana zabezpiecza wydruki i przedłuża żywotność kolorów.

Folia wylewana z klejem kanalikowym

 Folia samoprzylepna umożliwiająca wyklejanie wszelkich nierówności i głębokich przetłoczeń. Klej kanalikowy oraz właściwości samej folii pozwalają na wyklejanie na przykład całych elementów  karoserii samochodów lub elementów o nieregularnych kształtach.

Naklejka magnetyczna

Doskonałe rozwiązanie do łatwo usuwalnych reklam na metalowych powierzchniach także lakierowanych. Stosowana najczęściej jako reklama na samochodach, taksówkach, lodówkach.

Folia z zadrukiem od strony kleju

Specjalna folia samoprzylepna zadrukowana od strony kleju do aplikacji od wewnętrznej strony szyby.  Przez co  reklama na tym materiale nie jest narażona na na zewnętrzne urazy mechaniczne. Doskonałe rozwiązanie w przypadku braku możliwości naklejenia od zewnątrz.

Folia podłogowa

Bardzo wytrzymała naklejka umożliwiająca chodzenie po wydruku. Może być pokryta laminatem antypoślizgowym. Odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie detergentów do konserwacji podłóg.

Folia odblaskowa

Folia  samoprzylepna o właściwościach odblaskowych w nocy mocno odbijająca światło. Używana jest najczęściej jako reklama informacyjna przy drogach, na znakach drogowych, parkingowych itp.

Naklejki ploterowe

Dowolne kształty i litery cięte ploterem ze standardowych kolorowych folii ploterowych o różnej klasie trwałości. Idealne jako prosta reklama na samochodach, witrynach, tablicach itp.

Naklejki wycinane po obrysie

Naklejki z dowolną grafiką nacinane po obrysie w dowolnym kształcie